Наградна игра на полувреме RK Vardar-Rhein Neckar


На 6ти Октомври, на полувремето на мечот помеѓу RK Vardar- Rhein Neckar се одржи игра во која учествуваа петмина навивачи од публиката кои пред почетокот на мечот ги фатија петте топки фрлени во публика од страна на играчите на RK Vardar.

Уника Осигурување, како премиум спонзор на EHF Лигата на шампиони доделуваше награди за сите учесници во наградната игра.

Еве дел од сликите од наградната игра:

 

 

 

Имате прашање?

Контакт центар

info@uniqa.mk  Контакт

СЛИЧНО
Информации за колачињата
Оваа страница користи колачиња. Овие се користат за да се обезбеди функционалност на оваа веб-страница и да се анализира употребата на веб-страницата. Повеќе информации можете да најдете во нашата политика за приватност
Преференции за колачиња